Általános információk

Forumunkban felteheti kérdését, elmondhatja véleményét, illetve olvashatja mások hozzászólásait, kérdéseit, és az azokra adott válaszokat.

Kérdése van?
egészség garancia magyar formatervezési díj gyogyseged Facebook	feminashop aranyhajo-patika PatikaLibra Debranet Emag

Írjon nekünk!

Írja meg kérdését, véleményét.

captcha

A vendégkönyv moderálva van, azokat a bejegyzéseket, amelyek illetlen megjegyzéseket, szavakat tartalmaznak töröljük a listáról.

 
#10  Dancsné Komjáti Edit

A kérdésem az lenne, hogy ha van spirálom használható-e az intim zuhany?

Kedves Edit!
Nőgyógyászunk határozottan támogatja spirál alkalmazása esetén is a Lady-Pharma intimzuhany használatát, sok kellemetlenség megelőzhető, segít a hüvelyflóra egyensúlyának fenntartásában, segít a szervezet \"idegen test\" reakciójának mérséklésében.

Vélemény hasznossága:  
 
 
#9  Lady-Pharma szerkesztőség

A LADY-PHARMA INTIM ZUHANY MÁR KAPHATÓ a gyógyszertárakban, gyógynövény szaküzletekben és gyógyászati segédeszköz üzletekben!

Forgalmazó nagykereskedések:
Béres Egészségtár Kft patikák
Hungaropharma Rt patikák
Herbaház kft és viszonteladói, mintegy 80 bolt
Phoenix pharma Rt patikák
Wellmed Kft hálózat boltjai (mintegy 80 db)
Hamarosan a Rossmann boltjai is.
Szerkesztőség

Vélemény hasznossága:  
 
 
#8  Borka Boglárka

Tisztelt Forgalmazó!
Érdeklődnék, hogy terhesség ideje alatt használható-e az intimzuhany?
Köszönettel: Borka Boglárka

Kedves Boglárka!

Házi nőgyógyászunkkal egyeztetve, véleménye szerint nem javasolt az irrigálás terhesség alatt, így a Lady-Pharma intim zuhany használata sem (egyéb termék sem). Fontos lenne, hogy ez ügyben kérje ki saját nőgyógyásza véleményét is.
Szerkesztőség

Vélemény hasznossága:  
 
 
#7  H Judit

Eredetileg azért kerestem fel honlapukat, mert az a patika ,ahol vásároltam a terméket ,nem tudott felvilágosítást adni a további kapszulák beszerzésének módjáról. Arra kértek, hogy én járjak utána.Ezt egy kicsit furcsának találtam, de saját érdekem, megteszem. Szerencsére vendégkönyvükben már választ találtam.
A termékkel nagyon elégedett vagyok. Barátnőim érdeklődését is felkeltette, többen közülük már meg is vásárolták. Köszönjük ezt az egyszerű és praktikus fejlesztést. Fantasztikus.
Tisztelettel:Csuti

Vélemény hasznossága:  
 
 
#6  Farkas Bernadett

Érdeklődnék, hogy az intimzuhanyhoz hol lehet utántöltő kapszulát vásárolni?
Nagyon tetszik a termék!

Kedves Bernadett!
Köszönjük érdeklődését!
Kapszulát egyenlőre a termékkel együtt lehet kapni.Külön kapszulát előre láthatólag 2-3 héten belül lehet kapni a patikákban.
Szerkesztőség

Vélemény hasznossága:  
 
Tel: +36 20-392 5656
E-mail: info@ladypharma.hu